zondag, juli 15

Opening voetbalseizoen bij vv Spijkenisse

0

Na het kampioenschap vorig seizoen in de Hoofdklasse A heeft Spijkenisse de training alweer hervat. Spijkenisse oefende reeds tegen IJsselmeervogels en Excelsior Maassluis (beide 2e divisie), op zaterdag 12 augustus staat er een thuiswedstrijd gepland tegen ’s Gravenzande (14:30).

Op zaterdag 19 augustus 2017 opent vv Spijkenisse het nieuwe voetbalseizoen. Op deze dag presenteert vv Spijkenisse de O15 (1e divisie), O17 (2e divisie) en O19 (4e divisie) uit de Jeugdopleiding. Zij spelen lopende de dag oefenwedstrijden tegen FC Dordrecht, cvv de Zwervers en De Meern.

Aansluitend treedt Spijkenisse 1 om 14:30 aan tegen Jong Sparta.

U bent van harte welkom op ons Sportpark “Jaap Riedijk”, Maaswijkweg 100 3207 JZ Spijkenisse.

error: Content is protected !!