zondag, juli 15

RTV Katwijk in gesprek met Peter Wubben

0

De lokale omroep van Katwijk, RTV Katwijk, maakt komende vrijdagavond vanaf 19:00 uur een grote radioshow over de start van de Tweede en Derde Divisie. Ook hoofdtrainerPeter Wubbenis die avond van de partij!
De volgende gasten nemen deel aan de voetbaltafel:
19:00u (Derde Divisie): Jan Zoutman (Quick Boys), Richard Plug (Odin ’59), Peter Wubben (Spijkenisse) en John Blok (Scheveningen)
20:00u (Tweede Divisie): Dick Schreuder (Katwijk), Pieter Mulders (Rijnsburgse Boys), Jochem Twisker (ASV De Dijk) en Niek Oosterlee (GVVV).
Voetballiefhebbers in en buiten de gemeente Katwijk hoeven niks te missen van deze spetterende seizoensopening. Luister vanaf 19:00 uur mee via de weblinkhttp://www.rtvkatwijk.nl/live-radio/ en je bent op de hoogte van het laatste nieuws rond de Tweede en Derde Divisie.

error: Content is protected !!