zondag, juli 15

Spijkenisse zoekt juiste afslag

0

Bij winst sluit Spijkenisse aan bij de middenmoot in de derde divisie. Met een gelijkspel schieten de Maaswijkbewoners niets op en aan verlies wil niemand denken. Tegenstander Magreb90 valt niet te onderschatten ofschoon de Utrechtenaren de laatste plaats op de ranglijst bezetten. Magreb90 werd in 1990 opgericht en profiteerde van de toenemende belangstelling voor het voetballen van Nederlanders met Marokkaans bloed in de aderen. De club promoveerde van de vierde klasse naar de tweede divisie. Nourdin Boukhari is de bekendste voetballer die de kneepjes van het vak op het kanaleneiland leerde. Trainer Jamal Yahiaoui zal alles in het werk stellen om Spijkenisse de voet dwars te zetten. De mannen van Peter Wubben genoten afgelopen week van een weekendje rust en zetten op het Sportpark Papendorp alle zeilen bij om met drie punten huiswaarts te keren.

error: Content is protected !!