zaterdag, juli 21

Spijkenisse naar voetbalbolwerk Quick Boys

0

Komende zaterdag kruist de hoofdmacht van Spijkenisse de degens weer met Quick Boys en reist af naar Katwijk. Voetballers die dromen van een carrière in het Nederlands elftal dromen van een training op het veld van Quick Boys. Oranje traint vaak op het sportpark Nieuw Zuid en wie wil dat nou niet. Het stadionnetje biedt plaats aan 8200 bezoekers. De club heeft maar liefst 2200 leden en geeft 90 elftallen de gelegenheid om aan de competitie mee te doen. De gastheer eindigde het vorig seizoen op de elfde plaats in de derde divisie en prijkt momenteel op de derde stek met een respectabele achterstand op nummer twee Spakenburg en lijstaanvoerder Jong Almere. Trainer Jan Zoutman heeft een zwak voor jong talent die dan ook ruimschoots de kans krijgen zich bij Quick Boys verder te ontwikkelen wie weet richting Nederlands elftal. In de afgelopen ronde dolf de ploeg een nederlaag tegen Scheveningen zodat succes voor Spijkenisse tot de mogelijkheden behoort. De mannen van Peter Wubben kunnen een succesje voor de jaarwisseling wel gebruiken en zullen daarvoor alles uit de kast halen in de 65000 inwoners tellende plaats aan de kust in de bollenstreek. Met dank aan Piet van Dijk

Vers van de pers: Vandaag 12-12-2017 heeft K.v.v. Quick Boys moeten besluiten om per direct afscheid te nemen van Jan Zoutman. Daarmee komt een vroegtijdig einde aan de onderlinge samenwerking tussen de club en de trainer. Klik hier voor het volledige bericht op de site van Quick Boys.

error: Content is protected !!