zaterdag, juli 21

Slechte generale Spijkenisse…

0

Werkendam – Spijkenisse verloor de laatste oefenwedstrijd voor de hervatting van de competitie kansloos met 5-1 (2-0) van tweede divisionist Kozakken Boys in het Brabantse Werkendam. De ploeg van trainer Peter Wubben kwam na de rust beter in de wedstrijd nadat de Boys zes spelers hadden gewisseld.
De thuisclub startte fanatieker en was feller in de duels waardoor Spijkenisse zich noodgedwongen moest beperken tot verdedigen. In de elfde minuut was het al raak. Leon Bot ronde een voorzet doeltreffend af. Kozakken Boys hield het heft in handen en verhoogde de druk. Na 25 minuten was het weer raak. Ahmad Mendes Moreira stond helemaal vrij en liet doelman Dyron Bijl kansloos. Na de pauze denderde Kozakken Boys door en leek na twee treffers van Ahmed El Azzouti en eentje van Moreira op een monsterzege af te stevenen. Door de vele wissels stagneerde het ritme echter enigszins en kregen de groenwitten meer grip op het spel. Marvin van der Pluijm brak door maar werd de grond in geboord. De terechte strafschop werd door Stefano Gonsalves feilloos in de rechter bovenhoek benut. Spijkenisse speelde zonder de op het trainingskamp geblesseerden Glenn Rijsdijk en Jazzy Adams. Wel was Erik Polet weer van de partij en gaf de verdediging en aanval meer inhoud. Piet van Dijk

error: Content is protected !!