zaterdag, juli 21

Vacatures

0

Wij zijn op zoek naar leden, zoals jij. Heb jij zin om ons team te versterken? Wil je iets anders voor jouw club betekenen, neem contact met 1 van de bestuursleden op.

Stewards

Afgelopen jaar is ons eerste elftal kampioen geworden en gepromoveerd naar de 3e divisie. Bij een promotie naar de 3e divisie worden er ook andere eisen gesteld door de KNVB.

Een van deze eisen is het hebben van een stewardorganisatie. Een steward is een vertegenwoordiger van de club die zich onder andere bezig houdt met het gastheer(vrouw)schap en het zorgen dat de wedstrijden van het eerste elftal probleemloos en veilig verlopen. Bij elke wedstrijd moeten er minimaal 5 stewards aanwezig zijn. Wij zijn dan ook op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die deze taak tijdens de thuiswedstrijden van het eerste elftal willen vervullen.

Wilt u deel uitmaken van deze groep dan kunt u zich opgeven bij de veiligheidscoördinator Jurgen Zwaans (06-26464094)  of bij bestuurslid algemene zaken Imke van Dommele.

Sportfotograaf

Ben jij een gepassioneerde  (aankomend) fotograaf die zich graag wil mengen in een bewegelijk team en een geweldige sportieve uitdaging niet uit de weg gaat? Word dan onze sportfotograaf van het 1e team en maak bij elke thuiswedstrijd prachtige foto’s (uitwedstrijden optioneel).

Geïnteresseerd? Neem dan contact op met bestuurslid Communicatie; Dennis Groenenboom, communicatie@vvspijkenisse.nl.

Gastvrouw of gastheer

Daarnaast zijn wij op zoek naar vrijwilligers die ons op de zaterdagen willen assisteren en willen fungeren als gastvrouw of gastheer bij het wedstrijdsecretariaat ten behoeve van onze bezoekende teams.

Meer informatie bij bestuurslid jeugd Hans Brekelmans, hans.brekelmans@vvspijkenisse.nl

Trainer Jo11-4

De voetbalopleiding is op zoek naar een enthousiaste trainer voor de Jo11-4.
Een leuk opleidingsteam dat met 16 punten uit 10 wedstrijden de 5e plek op de ranglijst (stand 2-12-2017) inneemt.
Een beetje verstand van voetbal is een pré.Meer informatie kun je inwinnen bij:
Jeroen Bossche
Hoofd Voetbalopleiding
T: 06-14672059
M: voetbalopleiding@vvspijkenisse.nl

 

Ledenadministratie medewerker(s)

De werkzaamheden betreffen het bijhouden van de ledenadministratie (aanmeldingen en opzeggingen), verzorgen van de overschrijvingen en het zorg dragen voor de contributienota’s. Dit gebeurt tegenwoordig allemaal in Sportlink (een website direct gekoppeld aan de KNVB. Vanzelfsprekend vormt de ledenadministratie de basis voor de contributie-run aan de leden. Het liefst zien wij deze taken uitgevoerd door een commissie met 2 tot 3 leden.
Wij zijn dringend op zoek naar leden die zich aan de belangrijke verantwoordelijke taak willen verbinden. Bij deze de oproep vanuit het Bestuur aan de leden om zich hiervoor aan te melden.
Vanzelfsprekend kunnen jullie voor vragen altijd bij een van de bestuursleden terecht. Stuur je interesse naar info@vvspijkenisse.nl

error: Content is protected !!