zaterdag, juli 21

Spijkenisse wil Jong FC Twente af troeven

0
Groot was de vreugde in het Spijkenisser kamp na de uitwedstrijd tegen Jong FC Twente die in Hengelo destijds met 1-0 werd gewonnen door de mannen van trainer Peter Wubben. Het betekende de eerste zege in de competitie. Doch de winst van toen biedt geen enkele garantie voor succes zaterdag als de Tukkers, gebrand op revanche, naar het sportpark Jaap Riedijk komen. Twente heeft een goede ploeg, die van geen opgeven weet, en voor succes strijdt tot de laatste snik. Spijkenisse is dus gewaarschuwd. De concentratie moet optimaal zijn. Geen slordigheden, maximale inzet, grote opofferingsgezindheid en waakzaamheid van de eerste tot de laatste minuut. En, hopen dat Vrouwe Fortuna nu eens de zijde van Spijkenisse kiest. Weer een soort van finale dus. Wat dat betreft komen de voetballiefhebbers dit seizoen wel aan hun trekken. Hopenlijk volgt hierna tenminste een tweede seizoen in de derde divisie waaraan we intussen al aardig gehecht raken.

error: Content is protected !!