zondag, juli 15

Eigen jeugd stroomt door…

0

De succesvolle jeugdopleiding levert ook dit seizoen weer 2 talentvolle spelers af aan de 1ste selectie van de v.v.Spijkenisse.

Spijkenisse D2

De technisch begaafde linkspoot Sven Mijnans (17) die op het middenveld en in de aanval uit de voeten kan.

Spijkenisse o19

 

 

 

 

Feyenoord D2

De 18 jarige verdediger en huidige aanvoerder van o19  Jesse Luijkx

Spijkenisse o19

 

 

 

 

Zij manifesteren zich zo in o19  dat zij volgend seizoen hun opwachting in de 1ste selectie van v.v.Spijkenisse maken. Sven heeft afgelopen zaterdag uit tegen Jong Volendam zijn debuut in de basis mogen maken. Deze stap past geheel in de lijn die Spijkenisse voorstaat door zoveel mogelijk toptalenten uit de eigen opleiding  op te nemen in de 1ste selectie. Dus binnenkort op 1 in 1.

 

error: Content is protected !!