donderdag, mei 24

Spijkenisse wil stunten tegen Spakenburg

0

Op Spijkenisse wacht de top 3 op de ranglijst in de derde divisie als tegenstander in de voor de deur staande weken. Komende zaterdag gaan de mannen van trainer Peter Wubben op bezoek bij de voornaamste kampioenskandidaat Spakenburg dat ondanks matige weken nog 6 punten voorsprong heeft op Scheveningen en zeven tellen op Quick Boys. De ploeg van oefenmeester John de Wolf is er alles aan gelegen om te promoveren. Dan immers wordt de klassieker tegen IJsselmeervogels, dat al in de tweede divisie bivakkeert, weer in ere hersteld. Van die echte derby is overigens een schitterend boek gemaakt dat in de blauwe kleuren van Spakenburg, de rode kleuren van de Ijsselmeervogels en een neutrale kleur is afgedrukt.
Bij Spijkenisse kan de van een blessure herstelde Jazzy Adams zijn rentree maken. Beide ploegen kunnen de punten dus goed gebruiken en zullen er alles aan doen om een maximaal resultaat te halen. Spakenburg liep de laatste wedstrijd immers tegen een 2-0 nederlaag aan tegen Jong Volendam en Spijkenisse kreeg een heuse oorwassing met 6-2 van ODIN’59. Hoogste tijd aan beide kanten voor revanche en rehabilitatie dus. De ontmoeting op het sportpark Westdijk begint om 15.00 uur.

error: Content is protected !!