donderdag, mei 24

Feyenoord Academy Partner toernooi

0

Pupillentoernooi in De Kuip voor Academy Partners

 De Kuip is zondag 3 juni het decor van een groot onder 9 pupillentoernooi, waaraan de jongste jeugdteams van Feyenoord en die van de Feyenoord Academy Partners deelnemen. De toegang tot deze heerlijke jeugd voetbaldag is gratis.

Feyenoord Academy deelt haar ervaring en expertise op structurele basis met haar Academy Partners, een select aantal top amateurverenigingen in met name Zuid-Holland die net als Feyenoord de persoonlijke ontwikkeling van jong voetbaltalent centraal hebben staan.

Tijdens de vierde editie van het Feyenoord Academy Partnertoernooi (aanvang 9:00 uur) speelt de top van het regionale onder 9 pupillenvoetbal tegen elkaar in De Kuip.

Deelnemende clubs:

 • Feyenoord
 • Sportclub Feyenoord
 • Alphense Boys
 • BVV Barendrecht
 • VV Spijkenisse
 • RBC Roosendaal
 • VVIJ
 • Oranje Wit
 • Alexandria ’66
 • Velo
 • FC ‘s-Gravenzande
 • RCL
 • VOC
Informatie toeschouwers
 • Parkeren voor het Maasgebouw 
 • Toegang via de hoofdingang
 • Toegang stadion gratis
 • Geen toegang tot het veld voor toeschouwers 
 • Horeca punten zijn tijdens het toernooi open

error: Content is protected !!