vrijdag, juli 20

Vertrek Richard Mank

0

Zoals velen misschien al uit de media hebben vernomen vertrekt Richard Mank bij vv Spijkenisse om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij Excelsior Rotterdam.

Richard is twee jaar hoofd jeugdopleiding geweest bij vv Spijkenisse en heeft zich ingezet om de structuur van de jeugdafdeling te versterken en de kwaliteit van de jeugdopleiding te verbeteren. Dit heeft uiteindelijk geleid tot het certificaat regionale jeugdopleiding. Het zal duidelijk zijn dat wij graag met Richard de volgende stap hadden gemaakt maar begrijpen ook dat we Richard de prachtige uitdaging bij Excelsior Rotterdam niet mogen onthouden. 

Richard bedanken wij voor het prima werk en wij wensen hem succes bij z’n nieuwe uitdaging.

Voor de vereniging eveneeens een uitdaging om dit onverwachte vertrek van Richard voorlopig op te vangen en op zoek te gaan naar een nieuwe hoofd jeugdopleiding. De technische commissie zal samen met de ambitieuze trainersstaf van de academy deze uitdaging oppakken.

Het bestuur

error: Content is protected !!