vrijdag, juli 20

Snackhoek medewerkers

0

Snackhoek medewerkers

Vooral op zaterdag zoeken wij enthousiaste medewerkers voor onze snackhoek. Vaak rennen, soms stilstaan, heel afwisselend. Zo heb je het ene moment contact met onze gasten als je de bestellingen opneemt. Het volgende moment bereid je een tosti of broodje en vul je de frituur met verse frites. Bij de afgifte van de bestellingen sta je achter de kassa en reken je af met de gasten. Jij zorgt ervoor dat de gasten met een glimlach naar huis gaan. Jij kijkt niet op van een hectische zaterdag, je werkt graag in een drukke keuken en zorgt dat alle bestellingen op de juiste tijd worden bereid. Tot slot maak je na een succesvolle zaterdag de snackcorner weer spik en span. Ben jij minimaal 17 jaar en wil je tegen vergoeding bij ons in de keuken staan, neem dan contact op met Imke van Dommele, bestuurslid algemene zaken. Stuur een mail naar im.vandommele@vvspijkenisse.nl

Klik hier voor onze andere vacatures

error: Content is protected !!