Nieuwe indeling Spijkenisse 1

De KNVB heeft volgensTweedeDivisie.org besloten liefst vijf beloftenelftallen in te delen in de zaterdagafdeling van de derde divisie.

De KNVB raakte in problemen toen er meer zondagelftallen degradeerden en de zaterdagelftallen promoveerden. Daardoor ontstond een overschot aan beloftenelftallen en zondagelftallen. De KNVB heeft besloten af te wijken van het plaatsen van een zondagvereniging in de zaterdag divisie maar deelt nu vijf beloftenelftallen in de derde divisie (za) in.

Zowel  Jong Almere City FC, Jong FC Groningen, Jong FC Twente, Jong Vitesse, Jong FC Volendam zullen in de competitie komen bij regioploegen Spijkenisse, ASWH en Capelle.

De indeling (via TweedeDivisie.org):

Derde Divisie (za): ACV, ASWH, Capelle, DOVO, DVS’33 Ermelo, Harkemase Boys, Jong Almere City, Jong FC Groningen, Jong FC Twente, Jong Vitesse, Jong FC Volendam, ODIN’59, ONS Sneek, Quick Boys, Scheveningen, Spakenburg, Spijkenisse, VVOG.

Derde Divisie (zo): Dongen, Hercules, Quick’20, Westlandia, Be Quick 1887, HSC’21, EVV, HBS, OFC, JVC Cuijk, OJC Rosmalen, Jong De Graafschap, Magreb’90, ADO’20, Blauw Geel’38, De Meern, Quick DH, UNA.

Log in om reacties te plaatsen
Ga naar boven