Indeling Jeugdopleiding, Voetbalopleiding en Jeugdvoetbal bekend

Beste ouders en verzorgers,
 
We zijn geslaagd om de indeling van onze jeugdspelers voor de zomervakantie klaar te hebben. We hebben dit jaar fysiek onze jeugdbeleidsplan ten uitvoer gebracht, waarbinnen er 3 stromingen zijn:
a.      Jeugdopleiding (selecties JO13 en JO21)
b.      Voetbalopleiding (selecties JO9 en JO11; In 2018-19 volgt ook JO12)
c.       Jeugdvoetbal (overige niet-selectie jeugd)
Hieronder volgen de voorlopige indelingen van de jeugdvoetbal-teams.
 
In deze lijsten staan ook  leden die vergeten zijn hun contributie te voldoen. Onze leden administratie zal binnenkort hiervoor een herinnering sturen. De contributie 2016-2017 dient voor 1 augustus te zijn voldaan.
Indien dit niet gebeurd zal dit consequenties hebben voor de speelgerechtigheid van de leden. Daarom verzoeken we u vriendelijk doch dringend om de contributie te voldoen VOOR 1 augustus. NIET betalen is NIET spelen.Klik hier de indeling van de jeugdopleidingKlik hier voor de indeling voetbalopleidingKlik hier de indeling van het jeugdvoetbal

Ga naar boven