Toernooien


NIEUW schema (30-04-2018)

Door de datum van ons voetbalkamp en ook de doorlopende competitie waren er wat aanpassingen in het rooster van de uittoernooien. Hierbij nog even een samenvatting van de nog te spelen uittoernooien:

JO8-1.                    9 juni Alphense Boys Alphen a/d Rijn
JO8-3 en JO8-4   2 juni Rohda 76 Bodegraven
JO8-5.                    9 juni Kethel Spaland Schiedam
JO8-6.                    2 juni DVC Delft

JO9-3.                    9 juni RKdeo Nootdorp
JO9-4.                    9 juni Alphense Boys Alphen a/d Rijn
JO9-5.                    9 juni VV Barendrecht Barendrecht
JO9-6.                    2 juni Alphia Alphen a/d Rijn

JO9-1 & 2 en de JO11-1 t/m 4
Krijgen hun informatie via dhr. Suurland

JO11-5.                  21 mei DWO Zoetermeer
                                 2 juni Alphia Alphen a/d Rijn
                                 9 juni VVNieuwenhoorn Nieuwenhoorn
JO11-6.                   2 juni VV Barendrecht Barendrecht
JO11-7.                   21 mei DWO Zoetermeer
                                 9 juni VV Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel
JO11-8.                   21 Groote Lindt Zwijndrecht
                                 2 juni VV Barendrecht Barendrecht
JO11-9.                    2 juni VV Barendrecht Barendrecht
                                 9 juni Kethel Spaland Schiedam
JO11-10.                  2 juni ESTO Bodegraven
JO11-11.                  2 juni Alphia Alphen a/d Rijn
JO11-12.                 20 mei SVH DenHaag
                                 2 juni RKdeo Nootdorp

JO13-3.                   9 juni SV Nootdorp Nootdorp
JO13-4.                   2 juni Rohda 76 Bodegraven
JO13-5.                   2 juni Alphense Boys Alphen a/d Rijn
JO13-6.                   9 juni VV Hekelingen Hekelingen
JO13-8.                   10 juni UVS Leiden Leiden
JO13-9.                   11 mei SV Wippolder Delft
JO13-10.                  2 juni VV Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel
JO13-11.                   9 juni VV Nieuwerkerk Nieuwerkerk a/d IJssel

JO15-3.                   16 juni DVC Delft
JO15-4.                   21 mei VV Wilhelmus Voorburg
                                   2 juni SC Botlek Spijkenisse
JO15-5.                     2 juni SV Slikkerveer Ridderkerk
                                   9 juni USV Leiden Leiden     
JO15-6.                    11 mei SV Wippolder Delft
                                   9 juni Alphia Alphen a/d Rijn
JO15-7.                    21 mei VV Wilhelmus Voorburg
                                   2 juni Alphense Boys Alphen a/d Rijn
                                 16 juni DVC Delft
JO15-9.                   19/20 mei VV Daring Brugge
                                 16 juni ESTO Bodegraven
JO15-10.                  21 mei VV Wilhelmus Voorburg
                                   9 juni Alphia Alphen a/d Rijn
JO17-6.                     2 juni SC Botlek Spijkenisse

MO13, MO15 & MO17 alle 9 juni NSVV Numansdorp

De programmaboekjes worden doorgestuurd via toernooien@vvspijkenisse.nl
Eventuele vragen kunnen ook via dit mailadres gesteld worden